Podróżuj

Forum dla mega odlotowych ludzi z pomysłami


  • Index
  •  » Wyjazdy
  •  » Tydzień na południu Hiszpanii w październiku

#1 2011-03-26 15:31:16

 forfiter

Nowy użytkownik

5256727
Skąd: Myślenice
Zarejestrowany: 2011-03-26
Posty: 9
Punktów :   

Tydzień na południu Hiszpanii w październiku

Trochę wcześnie zakładam ten wątek ale to dlatego, że im później tym droższe bilety na samolot - my już zakup dokonaliśmy.

Wybieram się z kolegą od 1 do 8 października na objazdowe zwiedzanie południa Hiszpanii, wyjazd z Alicante, trasa podróży będzie mniej więcej taka http://tnij.org/k0hr
W bryce będziemy mieć dwa wolne miejsca więc gdyby ktoś był zainteresowany to chętnie przyjmiemy do wspólnej eskapady.
O kosztach podróży porozmawiamy przy konkretnej rozmowie, na chwilę obecną mogę tylko powiedzieć, że własnym kosztem będzie przelot i jedzenie a wynajem samochodu, paliwo i winiety itp. podzielimy na ilość chętnych:)
W planie jest zwiedzanie dolnej części Hiszpanii, imprezy oraz wylegiwanie się na plaży, z przewagą tego pierwszego

Proszę tylko o poważne propozycje.

Ostatnio edytowany przez forfiter (2011-03-26 15:37:21)

Offline

 

#2 2011-03-26 19:55:47

 malgolambk

Administrator

Skąd: Kraków
Zarejestrowany: 2010-11-07
Posty: 138
Punktów :   

Re: Tydzień na południu Hiszpanii w październiku

Hmmmm... Cos w sam raz dla mnie! Faktycznie to jeszcze duzo czasu i wiele sie moze wydarzyc... Ale raz kozie smierc - dopisuje sie! Poki co wezcie mnie jako osobe "zapasowa" - jezeli ktos bedzie barzo chetny to moge odstapic miejscowke, lub ewentualnie zorgnizowac ekipe do kolejnego wozu
Chetnie podyskutuje o tym w żywe oczy


Malgolambik from Mozambik

Offline

 
  • Index
  •  » Wyjazdy
  •  » Tydzień na południu Hiszpanii w październiku

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl