Podróżuj

Forum dla mega odlotowych ludzi z pomysłami


#1 2010-11-07 16:39:05

 malgolambk

Administrator

Skąd: Kraków
Zarejestrowany: 2010-11-07
Posty: 138
Punktów :   

Podróże zupełnie niestandardowe

Aloha

Jestem fanką niestandardowych podróży. Wielką fanką rzeczy nowych, nieoklepanych i odjechanych

Niestety w Krakowie brakuje organizatorów wyjazdów i spotkań dotyczących sportów i wycieczek ekstremalnych. Nie chodzi mi tu o paintball czy gokarty, ale coś, co jest bardziej pociągające, gdyż NIEZNANE!Taka grupa istnieje we Wrocławiu, jest to dla Krakusów często jednak zbyt daleko... (http://www.ex-cite.pl/).

Namierzyłam ostatnio ciekawą agencję, której nie można zakwalifikować do grona zwykłych agencji turystycznych. To coś więcej... Nie mam zbyt wiele wiadomości o niej, widać jednak że prowadzą ją ludzie wychodzący fantazją poza mury egipskich hoteli, autokary bujające się pomiędzy największymi atrakcjami Turcji czy też leżakowanie na plaży w Chałupach. W ofercie tej agencji i stowarzyszenia znajdziemy fantastyczny (miejmy nadzieję) weekend ze sportami ekstremalnymi w Słowenii, zwiedzanie Chin poza szablonowymi szlakami, wyprawę "na koniec świata", sylwester we Lwowie, szusowanie po trasach narciarskich w Lombardii, a nawet kolonie dla mniej lub bardziej milusińskich małolatów
Z resztą sprawdźcie sami, oto ich adres:
http://www.gaudeamus.com.pl/

Może macie namiary na coś w tym stylu? Czy was to kręci? Jak Wam się podoba oferta Gaudeamusa (może słyszeliście jakieś opinie o nich lub doświadczyliście znajomości z nimi na własnej skórze)?
Piszcie!


Malgolambik from Mozambik

Offline

 

#2 2010-11-10 17:21:13

 luc4s

Użytkownik

Skąd: Kraków
Zarejestrowany: 2010-11-10
Posty: 98
Punktów :   

Re: Podróże zupełnie niestandardowe

Przyjaźnię się z ludźmi z Gaudeamusa, znają się na rzeczy. Jednak ja osobiście wolę sobie taką wyprawę zorganizować we własnym zakresie, po co płacić pośrednikom. Jeżeli chodzi o Chiny, to służę pomocą. Spędziłem tam prawie 2 miesiące pokonując ok. 10000 km różnymi środkami lokomocji, więc kilka słów mogę powiedzieć.

Offline

 

#3 2010-11-10 20:58:56

Karola

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-11-10
Posty: 38
Punktów :   

Re: Podróże zupełnie niestandardowe

Luc4s -może zorganizujesz nam slajdowsisko, skoro masz talent gawędziarski, a primo chęć?

Offline

 

#4 2010-11-10 21:02:21

 malgolambk

Administrator

Skąd: Kraków
Zarejestrowany: 2010-11-07
Posty: 138
Punktów :   

Re: Podróże zupełnie niestandardowe

Byloby super. chetnie obejrze i poslucham
No i moze uda sie tam wybrac!


Malgolambik from Mozambik

Offline

 

#5 2010-11-10 23:51:27

 luc4s

Użytkownik

Skąd: Kraków
Zarejestrowany: 2010-11-10
Posty: 98
Punktów :   

Re: Podróże zupełnie niestandardowe

Czy mam talent gawędziarski to nie wiem, ale kilka razy już o Chinach na różnych slajdowiskach opowiadałem, więc to nie problem. Prezentacja leży na dysku. Potrzeba tylko projektora i grupki zainteresowanych osób

Offline

 

#6 2010-11-11 13:26:00

 kasia_duza

Użytkownik

Skąd: Kraków
Zarejestrowany: 2010-11-11
Posty: 34
Punktów :   

Re: Podróże zupełnie niestandardowe

Ja tez ja tez ja tez na slajdowisko!!!

Offline

 

#7 2010-11-12 20:54:34

 malgolambk

Administrator

Skąd: Kraków
Zarejestrowany: 2010-11-07
Posty: 138
Punktów :   

Re: Podróże zupełnie niestandardowe

Z racji tego, ze luc4s pokaze nam zdejcia z Chin, zostal utworzony nowy wątek!
http://www.podrozuj.pun.pl/viewtopic.php?id=20

Na tym wątku powracamy do tematu niestandardowych wyjazdów


Malgolambik from Mozambik

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl