Podróżuj

Forum dla mega odlotowych ludzi z pomysłami


#1 2010-12-05 01:39:42

 mucha

Moderator

Zarejestrowany: 2010-11-07
Posty: 115
Punktów :   

zielony mikołaj

Właśnie wyczytałam, ze jutro jest jakaś akcja-heppening na rynku pod nazwą zielony mikołaj. Kampania akcji jest dosyć tajemnicza-nie pisze czy jest to akcja charytatywna czy inna. W każdym razie  chodzi o pomoc.
Wklejam parę informacji ze stron:

Zielony Mikołaj ma do spełnienia ważną misje – ma przynieść nadzieję osobom, którym jej brakuje. Ma im rzucić ratunkowe koło. Przypomnieć o tym, że święta to czas kiedy czekamy na prezenty, ale przede wszystkim czas kiedy sami możemy kogoś obdarować. Jeśli masz dosyć przedświątecznej nudy, tandetnych Mikołajków i komercji przyłącz się do nas! Szukaj w sieci haseł: „W tym roku Mikołaj jest kompletnie zielony”, „Jestem z Zielonym Mikołajem”, „Nie wstydź się swojego Mikołaja”! Bądź z Zielonym Mikołajem! Sam bądź dla kogoś Zielonym Mikołajem! Jak to zrobić? Szczegóły już wkrótce na naszym profilu.
Zainteresowania:Interesuje mnie wszystko co jest zielone (dolary może akurat najmniej)
A na poważnie - namawiam ludzi do zrobienia czegoś naprawdę dobrego w te święta

Kim jest Zielony Mikołaj? Dlaczego się pojawił? Komu chce pomóc?
Pora wyjawić wielką zieloną tajemnicę! Zapraszamy 5 grudnia (niedziela) o godz. 15:00 na spotkanie z Zielonym Mikołajem! Bądźcie z nami!
W Warszawie czekamy na Was pod Kolumną Zygmunta, a w Krakowie pod pomnikiem Adama Mickiewicza.
Będą z nami Przyjaciele Zielonego Mikołaja, specjalni goście i przede wszystkim duży ładunek pozytywnej energii! Niech każdy z Was weźmie ze sobą jabłko albo pomarańczę. Co kto woli! Czeka nas wyjątkowe wydarzenie, nie przegapcie tego i bądźcie z nami! Będzie się działo!

Pamiętajcie o naszym jutrzejszym (niedziela!) spotkaniu. Kraków i Warszawa, start o godzinie 15.00. Będą z nami Przyjaciele Kompletnie Zielonego Mikołaja, m.in. Grzegorz Turnau, Anna Cieślak, Paweł Królikowski, Anna Szałapak, Grzegorz Królikowski, Michał Wiśniewski i inni. Kto jeszcze? Zobaczcie jutro sami

więcej na profilu facebookowym-jak kto ma

Ja generalnie jestem bardzo otwarta na takie działania i akcje, i z chęcią wzięłabym w tym udział-bo niby czemu nie? Podsyłam Wam, bo jesteście bardziej otwartym towarzystwem niż moi znajomi, którzy na pewno się nie wybiorą Poza tym myślę, że wpisuje się to w założenia forum-nie musimy być przecież tylko 'aktywni' sportowo.
Co o tej akcji myślicie?? myślę, ze może być fajnie;)

Nocne uściski,

Wasza Mucha )


"Osoba, która twierdzi, że coś jest niemożliwe nie powinna
przeszkadzać osobie, która właśnie to robi" !

Przysłowie chińskie

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl