Podróżuj

Forum dla mega odlotowych ludzi z pomysłami


  • Index
  •  » Wyjazdy
  •  » Ocean surfowanie ,PORTUGALIA tani wypad ryanem luty

#1 2010-12-01 13:21:30

MasterL

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-11-29
Posty: 13
Punktów :   

Ocean surfowanie ,PORTUGALIA tani wypad ryanem luty

Wybieram sie na taki wypad ,chetnie bym kogos wziol bo taniej nawet nocleg wychodzi i ogolnie latwiej podrozowac we 2 albo wiecej osob byle nie za duzo bo sie ciezko zgodzic co teraz robimy
Kolo lutego temperatury sa znosne a roznica miedzy naszymi mrozami a sloneczkiem poludniowym jest kolosalna

Offline

 

#2 2010-12-01 14:17:19

 mucha

Moderator

Zarejestrowany: 2010-11-07
Posty: 115
Punktów :   

Re: Ocean surfowanie ,PORTUGALIA tani wypad ryanem luty

a jaki jest plan Twojej wycieczki? tzn. masz już plany gdzie chcesz jechać i co zobaczyć? i na jak długo? nie patrzyłam jakie są ceny teraz ryanaira do portugali (i do kiedy się trzeba zdecydować zeby uchwycić ofertę), ale zastanawiałam się ze znajomą nad takim wypadem np. do paryża w styczniu-lutym. Choć myślę, że w tym okresie to portugalia cieplej brzmi;) co do noclegu to ja opcjuję za couch surferem, ale jeszcze musiałabym się zastanowić czy dam radę jechać w tym okresie...


"Osoba, która twierdzi, że coś jest niemożliwe nie powinna
przeszkadzać osobie, która właśnie to robi" !

Przysłowie chińskie

Offline

 

#3 2010-12-01 15:48:45

 kasia_duza

Użytkownik

Skąd: Kraków
Zarejestrowany: 2010-11-11
Posty: 34
Punktów :   

Re: Ocean surfowanie ,PORTUGALIA tani wypad ryanem luty

wstępnie równiez jestem zainteresowana

Offline

 

#4 2010-12-01 16:23:09

MasterL

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-11-29
Posty: 13
Punktów :   

Re: Ocean surfowanie ,PORTUGALIA tani wypad ryanem luty

Plan mam taki zeby znalesc lot promocyjny z przesiadka max 24 godzinnym czekaniem na lotnisku niskokosztowy max 250 -300zl w sumie z powrotem do polski wziasc tylko bagaz podreczny (plecak do 8 kg)  Dostac sie najlepiej do faro (lotnisko) i potem  do lagos  gdzie mozna wyporzyczyc sprzet i poserfowac .w tych miesiacach to mysle ze pianke trzeba wyporzyczyc .

Wolalbym jakiegos konkretnego kolesia dobrze plywajacego i nurkujacego ktory moze spac wszedzie  bo nie lubie za bardzo planowac tylko bilety a potem to juz jakos sobie radze .Ale jak komus sie chce poszukac na coachserfie albo pogmerac za jakims noclegiem i nie bedzie marudzil to spoko , chcialem troche wybrzeza zobaczyc bo tam co krok to piekniejsze miejsca ,ile sie da to autobusem ale tez sporo lazenia  z bagazem podrecznym .

Co do reszty wyjazdu  to jestem otwarty mozna by pogmerac po goglu i np wzdluz przejechac portugalie albo  wracac przez hiszpanie mimo ze znam poludnie to chetnie sie wybiore np do cadyzu (najstarsze miasto swiata ) gibraltar i el chorro tez warte zobaczenia .

Jakby kupowac jakos teraz bilety to na luty bylaby promocja .
ps autostop w portugali nie dziala trzeba sie liczyc z publicznym transportem ale ceny sa porownywalne do naszych szczegolnie na dluzszych trasach , jedzenie ceny podobne zakladajac ze ktos lubi tunczyka i bagietki ,nocleg roznie ale jak jest 2 osoby to po 10-15  euro za osobe ma sie pokoj z lazienka nawet .A i taniej sie znajdzie.
Ostatnio jak bylem w okolicach to mialem w plecaku jedzenie na 9 dni i dokupowalem tylko bagietki owoce i piwo tak ze nie wydalem prawie nic ( woda 1,5 l 30 Ecentow ,bagietka 46Ecentow  ,pomarancz kolo 40 centow ,piwo 1L  78 centow ,pizze 35 cm dawalem od 5 euro , jakies kalmary 8E tak jak i cala reszta do 10 E max obiad )
Co do dlugosci podrozy to mysle minimum 6 dni zaleznie od polaczen i miejsc do zobaczenia.

Offline

 

#5 2010-12-01 17:09:32

 k_piw

Moderator

3505208
Skąd: Balicka Wiadukt :D
Zarejestrowany: 2010-11-08
Posty: 113
Punktów :   

Re: Ocean surfowanie ,PORTUGALIA tani wypad ryanem luty

Wodzu, normalnie podoba mi sie Twoje podejscie do sprawy Jestem jak najbardziej na tak!!  Mialbys czas w najblizszy  piatek wiczorem zeby obrócić piwko poznac sie i pogadac o tym wyjezdzie??


PAMIETAJ Goście! Przyszłość zaczyna się dziś nie jutro!!
"Nie wszystko złoto co się świeci, nie każdy facet z widłami to k_piw"
http://www.youtube.com/watch?v=0Rdg6GUv-wQ

Offline

 

#6 2010-12-01 18:18:00

MasterL

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-11-29
Posty: 13
Punktów :   

Re: Ocean surfowanie ,PORTUGALIA tani wypad ryanem luty

hm nie ma co duzo gadac ale sprawdze wstepnie jakie polaczenie aktualnie jest najtansze co ciekawego w okolicy jest i mozna piwo wypic ,np w starym porcie kolo 21:00 w piatek tak ze zapraszam jak ktos chetny jest to Moj nr 506663269 .

Offline

 

#7 2010-12-01 18:21:03

 mucha

Moderator

Zarejestrowany: 2010-11-07
Posty: 115
Punktów :   

Re: Ocean surfowanie ,PORTUGALIA tani wypad ryanem luty

że jakoś teraz to wiem, chodziło mi czy znasz już konkretną datę, bo ryanair lubi mieć deadliny. Że z podręcznym to tak zakładam bo inna opcja z ryanairem + na podróż nie wchodzi w rachubę(bo i po cholerę to potem dźwigać?) Surfować nie surfuję, ale przejechać to bym się moze z Wami przejechała, jeśli wyrobię na wyjazd czasowo. A co do noclegu, to właśnie o to w takich wyjazdach chodzi żeby mieć wolną rękę;) plus mam paru znajomych z portugali, więc coś niecoś byłoby łatwiej. Ale jeśli o mnie chodzi to sprawa jest otwarta.
Pozdrawiam


"Osoba, która twierdzi, że coś jest niemożliwe nie powinna
przeszkadzać osobie, która właśnie to robi" !

Przysłowie chińskie

Offline

 

#8 2010-12-01 21:12:03

 k_piw

Moderator

3505208
Skąd: Balicka Wiadukt :D
Zarejestrowany: 2010-11-08
Posty: 113
Punktów :   

Re: Ocean surfowanie ,PORTUGALIA tani wypad ryanem luty

no to 21 w piatek Stary Port


PAMIETAJ Goście! Przyszłość zaczyna się dziś nie jutro!!
"Nie wszystko złoto co się świeci, nie każdy facet z widłami to k_piw"
http://www.youtube.com/watch?v=0Rdg6GUv-wQ

Offline

 

#9 2010-12-03 16:57:05

MasterL

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-11-29
Posty: 13
Punktów :   

Re: Ocean surfowanie ,PORTUGALIA tani wypad ryanem luty

Bede dzis o 21:00 .

Offline

 

#10 2010-12-03 18:10:31

 k_piw

Moderator

3505208
Skąd: Balicka Wiadukt :D
Zarejestrowany: 2010-11-08
Posty: 113
Punktów :   

Re: Ocean surfowanie ,PORTUGALIA tani wypad ryanem luty

ja tez. mozna tez bedzie pozniej podbic na chwile na to karaoke co organizuje dzisiaj gienio
bede dzwonil do Ciebie jak juz tem dotre do starego portu

Ostatnio edytowany przez k_piw (2010-12-03 18:11:12)


PAMIETAJ Goście! Przyszłość zaczyna się dziś nie jutro!!
"Nie wszystko złoto co się świeci, nie każdy facet z widłami to k_piw"
http://www.youtube.com/watch?v=0Rdg6GUv-wQ

Offline

 

#11 2011-03-08 12:50:18

MasterL

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-11-29
Posty: 13
Punktów :   

Re: Ocean surfowanie ,PORTUGALIA tani wypad ryanem luty

Wlasnie wrocilem jakby ktos chcial jechac i jakies info potrzebowal to dzwonic . Trasa krk ,beauvais ,porto ,teneryfa  10 dni wyszlo mi w sumie 900 zl w tym bilety kosztowaly 300 zl + transport na miejscu jakies 70 E reszta poszla na piwo i jakies zarcie + nocleg .

Offline

 

#12 2011-03-08 17:52:44

 malgolambk

Administrator

Skąd: Kraków
Zarejestrowany: 2010-11-07
Posty: 138
Punktów :   

Re: Ocean surfowanie ,PORTUGALIA tani wypad ryanem luty

To zajebiaszczo! bede miec w pamieci taka opcje, bo niezle wyszlo!


Malgolambik from Mozambik

Offline

 

#13 2011-03-08 18:10:14

 mucha

Moderator

Zarejestrowany: 2010-11-07
Posty: 115
Punktów :   

Re: Ocean surfowanie ,PORTUGALIA tani wypad ryanem luty

oj Małgola Małgola, nie wszystko trzeba robić z dużą sumą, to tak po STUDENCKU :PPPP


"Osoba, która twierdzi, że coś jest niemożliwe nie powinna
przeszkadzać osobie, która właśnie to robi" !

Przysłowie chińskie

Offline

 
  • Index
  •  » Wyjazdy
  •  » Ocean surfowanie ,PORTUGALIA tani wypad ryanem luty

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl